Купити квиток на автобус просто

Довідка

Квитки, куплені на сайті - це повноцінні проїзні документи, які дають право проїзду на Вибраний Вами автобусі. Квитки бувають 2 видів: електронні квитки і ваучери. Це проїзний документ, який не потрібно обмінювати у касі. З ним необхідно відразу йти на посадку в автобус. Це повноцінний проїзний документ, який потрібно обміняти особисто кожному пасажиру, з документом підтверджує особу, БЕЗКОШТОВНО в касі автовокзалу пункту відправлення, в будь-який час, але не пізніше 5 хв до відправлення автобуса за розкладом. Оплата здійснюється онлайн, банківськими картками VISA / MASTER CARD / MAESTRO. Всі дані захищені SSL сертифікатом, що робить платіж повністю безпечним. Якщо не змогли розпечатати квитки відразу після оплати, з легкістю це можна зробити в кабінеті користувача. Здійснюється через касу автовокзалу на станції відправлення. Паспорт / свідоцтво про народження дитини. Всі документи, які обумовлені договором України і країни призначення в момент поїздки. (закордонний паспорт, віза, і т.д.)

Автобусні квитки онлайн

Основна задача сервісу Proizd – зробити автобусні подорожі для наших клієнтів максимально зручними. Ми забираємо всі перешкоди, які стоять перед Вами: рутинні завдання у вигляді походу на автовокзал, очікування в черзі, спілкування з «вічливими» касирами.

Достатньо запам'ятати нашу адресу proizd.ua і за пару днів до подорожі відвідати нас. Зрозумілий інтерфейс, мінімум кроків до купівлі квитків, а також можливість сплатити будь якою банківською картою перетворюють продаж автобусних квитків в п'ятихвилинну справу і наближують Вас до пункту прибуття.

З нами, Ви можете купити квиток на автобус як по Україні, так і по Європі та СНД. Proizd – це відправна точка Вашого автобусного пересування.

Щасливої подорожі!