Квитки на автобус - купити онлайн автобусні квитки PROIZD™

Купити квитки на автобус просто

Звідки?
Куди?
Коли?

Вже куплено квитків
на нашому сайті

1
1
8
0
1
1
4

Останні купівлі

6 хвилин
23 хвилини
34 хвилини
38 хвилин
39 хвилин
40 хвилин
42 хвилини
49 хвилин
49 хвилин
1 година

Чому купувати квитки варто у нас?

простота

Простота

Ніяких зайвих дій - нам важливо зберегти Ваш час

надійність

Надійність

Купувати квитки в нас не менш надійно, ніж у касі

підтримка

Підтримка

Служба підтримки відповість на всі Ваші питання в будь-який час

Як купувати квитки

Довідка

Популярні питання користувачів з короткими відповідями.

Квитки на автобус онлайн

Квитки, куплені на сайті - це повноцінні проїзні документи, які дають право проїзду на вибраних Вами автобусах. Квитки бувають 2 видів: електронні квитки і ваучери.

Електронний квиток

Це проїзний документ, який не потрібно обмінювати у касі. З ним необхідно відразу йти на посадку в автобус.

Ваучер

Це повноцінний проїзний документ, який потрібно обміняти особисто кожному пасажиру, з документом підтверджує особу, БЕЗКОШТОВНО в касі автовокзалу пункту відправлення, в будь-який час, але не пізніше 5 хв до відправлення автобуса за розкладом.

Оплата

Оплата здійснюється онлайн, банківськими картками VISA / MASTER CARD / MAESTRO. Всі дані захищені SSL сертифікатом, що робить платіж повністю безпечним.

Друк

Якщо не змогли роздрукувати квитки відразу після оплати, з легкістю це можна зробити в кабінеті користувача.

Повернення квитків

Здійснюється через касу автовокзалу на станції відправлення.

Документи необхідні для поїздки по Україні

Паспорт / свідоцтво про народження дитини.

Документи необхідні для поїздки за кордон

Всі документи, які обумовлені договором України і країни призначення в момент поїздки. (закордонний паспорт, віза, і т.д.)

Укрзалізниця
mastercardvisamaestro

Квитки на автобус PROIZD™

Не відкладайте відрядження або подорож через те, що не вдалося купити квитки на автобус своєчасно. Через сервіс PROIZD™ Ви знайдете місця на зручний рейс за потрібним напрямком навіть за пару днів до передбачуваної поїздки.

Наша мета – допомогти клієнтам придбати квитки на автобус онлайн оперативно і без зайвих зусиль. Ми позбавляємо Вас від відвідування автовокзалу, простоювання в черзі і спілкування з втомленими, "ввічливими" касирами. Дорослий або дитячий електронні автобусні квитки, придбані у нас, не потрібно обмінювати на паперову версію. З ними відразу можна вирушати на посадку.

Чому квитки на автобус купувати через сервіс PROIZD™ вигідно:

  • Доступність. Забронювати і купити квитки на автобус можна навіть з найвіддаленішого населеного пункту. Досить мати під рукою гаджет з виходом в інтернет.
  • Простота використання. Сайт не перевантажений опціями. Ми з повагою ставимося до клієнтів і не змушуємо їх робити зайві дії. Замовлення квитків на автобус здійснюється в кілька кліків і займає не більше 5 хвилин.
  • Зручна форма оплати. Розрахуватися за квиток на автобус за внутрішньодержавними і міжнародними маршрутами можна по інтернету пластиковою карткою будь-якого банку.
  • Конфіденційність. Відомості про користувачів, які купують автобусні квитки, охороняються протоколом і не підлягають розголошенню.
  • Надійність. Сертифікат SSL захищає особисті дані і реквізити клієнтів. Продаж проходить в безпечному режимі.
  • Можливість заощадити. Через сервіс легко знайти дешеві автобусні квиткиі придбати їх без особливих зусиль.

Всі ці параметри дозволяють купувати квитки на потрібний автобус в комфортних умовах.

Як купити квитки на автобус

Для покупки автобусних квитків потрібно:

  1. На сервісі продажу квитків на автобус - bus.proizd.ua, внести в універсальну форму назву станцій відбуття / прибуття та дату передбачуваної поїздки.
  2. Зi знайдених пропозицій вибрати найбільш вигідні за ціною квитки на комфортний автобус, визначитися з місцем в салоні і вказати ім'я та прізвище пасажира.
  3. Отримати смс на телефон з номером замовлення, провести оплату і дочекатися, коли квитки на обраний автобус прийдуть в електронну поштову скриньку.

Якщо виникають проблеми, звертайтеся в онлайн підтримку. Кваліфіковані співробітники проконсультують вас і підкажуть як купити квитки на автобус по Україні, СНД та Європі оперативно і за вигідною ціною.